Ondrášek mě naučil vidět život krásnější a radovat se z maličkostí.

Terka už jako malá česala panenky, později za svou práci získala spoustu ocenění. Za svůj největší úspěch považuje první místo v Česko-Slovenském finále v kategorii Color Vision.

Měla možnost svoji zemi reprezentovat na světovém finále v Barceloně. Je jedna z prvních kadeřnic v ČR, která se může pyšnit velmi ceněným titulem MCE (MasterColorExpert). Každoročně ze zúčastňuje mezinárodního kadeřnického kongresu. Navštívila destinace jako Londýn, Maroko, Malta, Chorvatsko, Řecko, Kanárské ostrovy, kde měla možnost čerpat znalosti a učit se od nejlepších světových kadeřníků jako jsou Patrick Cameron, Romeu Felipe,Guy Kleinhaus, Renya Xydis a mnoho dalších.

Zabývá se a píše odborné články o problematice padání vlasů a problémech s vlasovou pokožkou. Školí kadeřníky po celé české a slovenské republice. Mnoho let se také věnovala pouze pánské klientele, jak sama říká miluje stříhat muže a dělat z nich gentlemany. Společně s manželem vychovávají 2 děti, dceru Sáru, která je studentkou muzikálového herectví na konzervatoři a syna Ondřeje, který se narodil se vzácnou genetickou vadou a poruchou autistického spektra.

Příspěvky od Tereza Winkelmannová